Orar C309

Sala de curs, Corpul C, capacitate 60 locuri
Publicat la data 11.06.2024 16:18 , valabil în perioada 26.02.2024 - 09.07.2024 .
Interval Disciplina Tip Profesor Studenți Frecvența Pachet
Luni (12 ore, 100%)
08-10 Algebraic Foundations of Computer Science Curs Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu I1E    
10-12 Probabilities and Statistics Curs Lect. dr. Olariu Florentin Emanuel I1E    
12-14 Psihologia Comunicarii Profesionale in Domeniul IT-ului Curs Lect. dr. Armanu Nicoleta I3   6
14-16 Calcul Numeric Curs Conf. dr. Ignat Anca I3B    
16-18 Didactica Specializarii Seminar Asist. dr. Gratie Diana Elena I2B    
18-20 Tehnici de Programare pe Platforme Mobile Curs Conf. dr. Gavrilut Dragos I3   5
Marți (12 ore, 100%)
08-10 Didactica Specializarii Curs Asist. dr. Gratie Diana Elena I2    
10-12 Cloud Computing Curs Prof. dr. Alboaie Lenuța I3   6
12-14 Calcul Numeric Curs Conf. dr. Ignat Anca I3A    
14-16 Antreprenoriat şi inovare în IT Curs Conf. dr. Forăscu Corina I2   2
16-18 Sisteme de Operare Curs Lect. dr. Vidrașcu Cristian I1B    
18-20 Grafica pe calculator si geometrie computationala Laborator Lect. dr. Croitoru Eugen I3X    
Miercuri (8 ore, 67%)
08-10 Smart Card-uri si Aplicatii Curs Lect. dr. Bîrjoveanu Cătălin I3   7
10-12 Algorithm Design Curs Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1E    
12-14 Operating Systems Curs Lect. dr. Vidrașcu Cristian I1E    
18-20 Programare orientata-obiect Laborator Colab. Vitel Silviu I1B1    
Joi (12 ore, 100%)
08-10 Sisteme Embedded Curs Lect.dr. Rădulescu Vlad I2   2
10-12 Programare Funcțională Curs Conf. dr. Ciobâcă Ștefan I2   2
12-14 Introducere in Internetul Lucrurilor Curs Lect. dr. Nica Anca-Maria
Asist. dr. Scutelnicu Andrei
I3   7
14-16 Tehnologii Web Curs Conf. dr. Panu Andrei I2A    
16-18 Capitole Speciale de Invatare Automata Curs Conf. dr. Ciortuz Liviu MIS1 , MOC1    
18-20 Capitole Speciale de Invatare Automata Seminar Conf. dr. Ciortuz Liviu MIS11 , MOC1    
Vineri (4 ore, 33%)
08-10 Aspecte Computationale in Teoria Numerelor Curs Lect. dr. Iftene Sorin I3   5
12-14 Seminarii Stiintifice Alte activitati   dd    

Interval Disciplina Tip Profesor Studenți Pachet
Luni, 15.04.2024
08-20 Spring School Alte activitati Prof. dr. Alboaie Lenuța    
Marți, 16.04.2024
08-20 Spring School Alte activitati Prof. dr. Alboaie Lenuța    
Miercuri, 17.04.2024
08-20 Spring School Alte activitati Prof. dr. Alboaie Lenuța    
Joi, 18.04.2024
08-20 Spring School Alte activitati Prof. dr. Alboaie Lenuța    
Vineri, 19.04.2024
10-20 Programare Competitiva - CCC Alte activitati
Facultativ
Lect. dr. Diac Paul    
Vineri, 17.05.2024
12-14 First Steps in AI 2024 Alte activitati Prof. dr. Iftene Adrian    
Sâmbătă, 18.05.2024
10-12 Introducere in Criptografie (recuperare) Curs Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu I2 2
10-12 Calcul Numeric Examen Conf. dr. Ignat Anca I3  
12-14 Introducere in Criptografie (recuperare) Laborator Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu I2 2
Luni, 20.05.2024
13-14 Psihologia Comunicarii Profesionale in Domeniul IT-ului Examen Lect. dr. Armanu Nicoleta I3 6
Miercuri, 22.05.2024
08-10 Smart Card-uri si Aplicatii Examen Lect. dr. Bîrjoveanu Cătălin I3 7
Luni, 27.05.2024
18-20 Tehnici de Programare pe Platforme Mobile Examen Conf. dr. Gavrilut Dragos I3 5
Vineri, 31.05.2024
08-10 Aspecte Computationale in Teoria Numerelor Examen Lect. dr. Iftene Sorin I3 5
Miercuri, 05.06.2024
17-18 Sisteme Bazate pe Evenimente Examen Conf. dr. Onica Emanuel MIS1 , MOC1 , MSAI1 , MSD1  
Luni, 10.06.2024
10-11 Programare avansată Examen Lect. dr. Frăsinaru Cristian
Asist. dr. Prelipcean Bogdan
I2A , I2X  
11-12 Programare avansată Examen Lect. dr. Frăsinaru Cristian
Asist. dr. Prelipcean Bogdan
I2B , I2E  
12-14 Retele Petri si Aplicatii Restante Lect. dr. Captarencu Oana I3 7
Marți, 11.06.2024
16-20 Programare orientata-obiect (test laborator)/Object-Oriented Programming (lab test) Examen Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Joi, 13.06.2024
16-19 Proiectarea algoritmilor/Algorithm Design Examen Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Vineri, 14.06.2024
08-09 Ingineria programarii Examen Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
I2 , I2A , I2X  
09-10 Ingineria programarii Examen Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
I2 , I2B , I2E  
10-12 Ingineria programarii Proiecte Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
I2  
18-19 Analiza experimentala a algoritmilor Examen Conf. dr. Răschip Mădălina MOC1 , MSD1 1
Luni, 17.06.2024
18-20 Calitatea Sistemelor Software Examen Lect.dr. Rădulescu Vlad MIS1 , MOC1 , MSAI  
Marți, 18.06.2024
08-10 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1A , I1E  
10-12 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1B , I1X  
12-14 Introducere in Criptografie Examen Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu I2 2
12-14 Securitatea Retelelor de Calculatoare Examen Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu MSI1  
Miercuri, 19.06.2024
12-14 Didactica Specializarii Examen Asist. dr. Gratie Diana Elena I2  
Joi, 20.06.2024
16-18 Capitole Speciale de Invatare Automata Examen Conf. dr. Ciortuz Liviu MIS11 , MOC1  
Marți, 25.06.2024
16-20 Sisteme de Operare/Operating Systems Examen Lect. dr. Vidrașcu Cristian I1  
Joi, 27.06.2024
08-12 Programare orientata-obiect/Object-Oriented Programming Examen Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Luni, 01.07.2024
16-18 Sisteme de Operare/Operating Systems Restante Lect. dr. Vidrașcu Cristian I1  
Marți, 02.07.2024
16-20 Proiectarea algoritmilor/Algorithm Design Restante Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Miercuri, 03.07.2024
08-10 Fundamentele Algebrice ale Informaticii(partea I)/Algebraic Foundations of Computer Science(part I) Restante Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1  
10-12 Programare Funcțională Restante Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
I2 2
12-14 Introducere in Criptografie Restante Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu I2 2
12-14 Securitatea Retelelor de Calculatoare Restante Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu MSI1  
Joi, 04.07.2024
08-12 Programare orientata-obiect/Object-Oriented Programming Restante Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Sâmbătă, 06.07.2024
13-15 Capitole Avansate in Vedere Artificiala (Computer Vision) Restante Colab. dr. Timofte Radu MIS1 , MOC1 , MSD1  

Generat cu eOra 3.0.8