Orar C308

Sala de curs, Corpul C, capacitate 50 locuri
Publicat la data 11.06.2024 16:18 , valabil în perioada 26.02.2024 - 09.07.2024 .
Interval Disciplina Tip Profesor Studenți Frecvența Pachet
Luni (8 ore, 67%)
08-10 Interactiune om-calculator Curs Prof. dr. Buraga Sabin Corneliu
Colab. drd. Grigoriu Alecsandru
I3   6
10-12 Software Engineering Curs Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
I2E    
14-16 Fundamentele Algebrice ale Informaticii Seminar Lect. dr. Nica Anca-Maria I1X    
16-18 Fundamentele Algebrice ale Informaticii Seminar Lect. dr. Nica Anca-Maria I1X    
Marți (10 ore, 83%)
08-10 Fundamentele Algebrice ale Informaticii Seminar Lect. dr. Bîrjoveanu Cătălin I1B1    
10-12 Fundamentele Algebrice ale Informaticii Seminar Lect. dr. Bîrjoveanu Cătălin I1A5    
12-14 Programare concurentă şi distribuită Curs Prof. dr. Alboaie Lenuța MIS1 , MOC1 , MSD1    
16-18 Specificarea şi verificarea sistemelor Curs Lect.dr. Ghirvu Lucian MSD1 , MSI1    
18-20 Specificarea şi verificarea sistemelor Seminar Lect.dr. Ghirvu Lucian MSD1 , MSI1    
Miercuri (10 ore, 83%)
08-10 Retele Petri si Aplicatii Curs Lect. dr. Captarencu Oana I3   7
10-12 Modelarea Sistemelor Distribuite Curs Lect. dr. Captarencu Oana MSD1    
12-14 Data Mining Curs Prof. dr. Luchian Henri MLC1 , MOC1    
16-18 Sisteme Bazate pe Evenimente Curs Conf. dr. Onica Emanuel MIS1 , MOC1 , MSD1    
18-20 Sisteme Bazate pe Evenimente Laborator Conf. dr. Onica Emanuel MIS1    
Joi (10 ore, 83%)
08-10 Limba engleza 2 Seminar Lect. dr. Onofrei Paula I1B3    
10-12 Limba engleza 2 Seminar Lect. dr. Onofrei Paula I1B4    
12-14 Analiza experimentala a algoritmilor Curs Conf. dr. Răschip Mădălina MOC1 , MSD1   1
16-18 Didactica Specializarii Seminar Asist. dr. Gratie Diana Elena I2A    
18-20 Prelucrarea Vorbirii si Sisteme Fuzzy Laborator Prof.dr. Teodorescu Horia MLC1    
Vineri (2 ore, 17%)
08-10 Programare Bazata pe Reguli Curs Lect. dr. Pistol Ionuț I3   5

Interval Disciplina Tip Profesor Studenți Pachet
Marți, 16.04.2024
16-19 Proiectarea algoritmilor/Algorithm Design Examen Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Miercuri, 17.04.2024
08-10 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1A , I1X  
10-12 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1B , I1E  
Joi, 18.04.2024
08-10 Sisteme de Dialog si Asistenti Virtuali Curs Lect. dr. Pistol Ionuț MLC1  
16-20 Programare orientata-obiect/Object-Oriented Programming Examen Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Vineri, 24.05.2024
14-16 Tehnologii Web (recuperare) Curs Conf. dr. Panu Andrei I2A  
Luni, 27.05.2024
18-20 Tehnici de Programare pe Platforme Mobile Examen Conf. dr. Gavrilut Dragos I3 5
Vineri, 07.06.2024
10-14 Practica Pedagogica in Invatamantul Preuniversitar Obligatoriu II Colocviu
Facultativ
Conf. dr. Curelaru Versavia
Lect.dr. Ghirvu Lucian
I3  
Luni, 10.06.2024
10-12 Interactiune om-calculator Restante Prof. dr. Buraga Sabin Corneliu
Colab. drd. Grigoriu Alecsandru
I3 6
Marți, 11.06.2024
16-20 Programare orientata-obiect (test laborator)/Object-Oriented Programming (lab test) Examen Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Joi, 13.06.2024
16-19 Proiectarea algoritmilor/Algorithm Design Examen Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Vineri, 14.06.2024
09-10 Managementul Clasei de Elevi Restante Conf. dr. Curelaru Versavia I3  
10-14 Practica Pedagogica in Invatamantul Preuniversitar Obligatoriu II Colocviu
Facultativ
Conf. dr. Curelaru Versavia
Lect.dr. Ghirvu Lucian
I3  
Marți, 18.06.2024
08-10 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1A , I1E  
10-12 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1B , I1X  
Marți, 25.06.2024
16-20 Sisteme de Operare/Operating Systems Examen Lect. dr. Vidrașcu Cristian I1  
Joi, 27.06.2024
08-12 Programare orientata-obiect/Object-Oriented Programming Examen Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Luni, 01.07.2024
16-18 Sisteme de Operare/Operating Systems Restante Lect. dr. Vidrașcu Cristian I1  
Marți, 02.07.2024
16-20 Proiectarea algoritmilor/Algorithm Design Restante Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Miercuri, 03.07.2024
10-12 Fundamentele Algebrice ale Informaticii(parte II)/Algebraic Foundations of Computer Science(part II) Restante Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1  
Joi, 04.07.2024
08-12 Programare orientata-obiect/Object-Oriented Programming Restante Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
12-14 Didactica Specializarii Restante Asist. dr. Gratie Diana Elena I2  

Generat cu eOra 3.0.8