Orar C2

Sala de curs, Corpul C, capacitate 150 locuri
Publicat la data 11.06.2024 16:18 , valabil în perioada 26.02.2024 - 09.07.2024 .
Interval Disciplina Tip Profesor Studenți Frecvența Pachet
Luni (10 ore, 83%)
08-10 Programare orientata-obiect Curs Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1B    
10-12 Fundamentele Algebrice ale Informaticii Curs Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu I1A    
12-14 Probabilitati si statistica Curs Conf. dr. Zălinescu Adrian I1B    
14-16 Grafica pe calculator si geometrie computationala Curs Lect. dr. Croitoru Eugen
Lect.dr. Ghirvu Lucian
I3A    
16-18 Grafica pe calculator si geometrie computationala Curs Lect. dr. Croitoru Eugen
Lect.dr. Ghirvu Lucian
I3B    
Marți (10 ore, 83%)
08-10 Pedagogie 1 Curs
Facultativ
CS dr. Magurianu Liviu Adrian I1    
10-12 Ingineria programarii Curs Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
I2B    
12-14 Sisteme de Operare Curs Lect. dr. Vidrașcu Cristian I1A    
16-18 Proiectarea Algoritmilor Curs Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1A    
18-20 Proiectarea Algoritmilor Curs Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1B    
Miercuri (6 ore, 50%)
08-10 Programare orientata-obiect Curs Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1A    
10-12 Numerical Calculus Curs Conf. dr. Ignat Anca I3E    
12-14 English 4 Seminar Lect. dr. Onofrei Paula I2E1    

Interval Disciplina Tip Profesor Studenți Pachet
Luni, 15.04.2024
09-12 Sisteme Embedded Examen Lect.dr. Rădulescu Vlad I2 2
Marți, 16.04.2024
16-19 Proiectarea algoritmilor/Algorithm Design Examen Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Miercuri, 17.04.2024
08-10 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1A , I1X  
10-12 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1B , I1E  
12-14 Introducere in Criptografie Examen Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu I2 2
Sâmbătă, 18.05.2024
10-12 Calcul Numeric Examen Conf. dr. Ignat Anca I3  
Luni, 27.05.2024
18-20 Tehnici de Programare pe Platforme Mobile Examen Conf. dr. Gavrilut Dragos I3 5
Miercuri, 29.05.2024
14-16 Introducere in Internetul Lucrurilor Examen Lect. dr. Nica Anca-Maria
Asist. dr. Scutelnicu Andrei
I3 7
Luni, 10.06.2024
10-11 Programare avansată Examen Lect. dr. Frăsinaru Cristian
Asist. dr. Prelipcean Bogdan
I2A , I2X  
11-12 Programare avansată Examen Lect. dr. Frăsinaru Cristian
Asist. dr. Prelipcean Bogdan
I2B , I2E  
Joi, 13.06.2024
16-19 Proiectarea algoritmilor/Algorithm Design Examen Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Vineri, 14.06.2024
08-09 Ingineria programarii Examen Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
I2 , I2A , I2X  
09-10 Ingineria programarii Examen Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
I2 , I2B , I2E  
Sâmbătă, 15.06.2024
09-11 Capitole Avansate in Vedere Artificiala (Computer Vision) Examen Colab. dr. Timofte Radu MIS1 , MOC1 , MSD1  
Luni, 17.06.2024
10-12 Programare Funcțională Examen Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
I2 2
16-18 Sisteme Embedded Examen Lect.dr. Rădulescu Vlad I2 2
18-20 Specificarea şi verificarea sistemelor Examen Lect.dr. Ghirvu Lucian MSD , MSI1  
Marți, 18.06.2024
08-10 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1A , I1E  
10-12 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1B , I1X  
12-14 Introducere in Criptografie Examen Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu I2 2
12-14 Securitatea Retelelor de Calculatoare Examen Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu MSI1  
Marți, 25.06.2024
16-20 Sisteme de Operare/Operating Systems Examen Lect. dr. Vidrașcu Cristian I1  
Joi, 27.06.2024
08-12 Programare orientata-obiect/Object-Oriented Programming Examen Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Luni, 01.07.2024
10-11 Programare avansată Restante Lect. dr. Frăsinaru Cristian
Asist. dr. Prelipcean Bogdan
I2  
16-18 Sisteme de Operare/Operating Systems Restante Lect. dr. Vidrașcu Cristian I1  
Marți, 02.07.2024
16-20 Proiectarea algoritmilor/Algorithm Design Restante Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Miercuri, 03.07.2024
08-10 Fundamentele Algebrice ale Informaticii(partea I)/Algebraic Foundations of Computer Science(part I) Restante Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1  
10-12 Fundamentele Algebrice ale Informaticii(parte II)/Algebraic Foundations of Computer Science(part II) Restante Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1  
12-14 Introducere in Criptografie Restante Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu I2 2
12-14 Securitatea Retelelor de Calculatoare Restante Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu MSI1  
18-20 Specificarea şi verificarea sistemelor Restante Lect.dr. Ghirvu Lucian MSD , MSI1  
Joi, 04.07.2024
08-12 Programare orientata-obiect/Object-Oriented Programming Restante Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Vineri, 05.07.2024
08-09 Ingineria programarii Restante Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
I2  

Generat cu eOra 3.0.8