Orar C112

Sala de curs, Corpul C, capacitate 100 locuri
Publicat la data 18.04.2024 19:41 , valabil în perioada 26.02.2024 - 09.07.2024 .
Interval Disciplina Tip Profesor Studenți Frecvența Pachet
Luni (12 ore, 100%)
08-10 Probabilitati si statistica Curs Lect. dr. Olariu Florentin Emanuel I1A    
10-12 Fundamentele Algebrice ale Informaticii Curs Lect. dr. Iftene Sorin I1B    
12-14 Tehnologii Web Curs Conf. dr. Panu Andrei I2B    
14-16 Advanced Programming Curs Asist. dr. Prelipcean Bogdan I2E    
16-18 Calitatea Sistemelor Software Curs Lect.dr. Rădulescu Vlad MIS1 , MOC1    
18-20 Algebraic Foundations of Computer Science Seminar Lect. dr. Nica Anca-Maria I1E1    
Marți (10 ore, 83%)
08-10 Object Oriented Programming Curs Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1E    
10-12 Programare avansată Curs Lect. dr. Frăsinaru Cristian I2A    
12-14 Web Technologies Curs Conf. dr. Panu Andrei I2E    
14-16 Proiectarea jocurilor Curs Lect. dr. Moruz Alex I3   5
18-20 Centrul de Studii Interdisciplinar Alte activitati
Facultativ
Lect. dr. Onofrei Paula      
Miercuri (8 ore, 67%)
08-10 Inginerie Software Specifica Automobilelor Curs Colab. Roman Ionut I3   7
10-12 Ingineria programarii Curs Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
I2A    
14-16 Practica SGBD Curs Lect. dr. Vârlan Cosmin I2A    
18-20 Capitole Speciale de Invatare Automata Seminar Conf. dr. Ciortuz Liviu MOC1    
Joi (12 ore, 100%)
08-10 Securitatea Retelelor de Calculatoare Curs Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu MSI1    
10-12 Introducere in Criptografie Curs Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu I2   2
12-14 Programare avansată Curs Lect. dr. Frăsinaru Cristian I2B    
14-16 Computer Graphics and Computational Geometry Curs Lect. dr. Croitoru Eugen
Lect.dr. Ghirvu Lucian
I3E    
16-18 Prelucrarea Vorbirii si Sisteme Fuzzy Curs Prof.dr. Teodorescu Horia MLC1    
18-20 Pedagogie 1 Seminar
Facultativ
CS dr. Magurianu Liviu Adrian I1B , I1E    
Vineri (9 ore, 75%)
08-09 Etica si Integritate Academica Curs Colab. Olariu Cristina
Conf. dr. Trandabăț Diana
MIS2 , MLC2 , MOC2 , MSAI2 , MSD2 , MSI2    
10-12 Managementul Clasei de Elevi Curs Conf. dr. Curelaru Versavia I3 Impare  
12-14 Analiza reţelelor media sociale Curs Conf. dr. Vitcu Anca I3   6
16-18 Practica SGBD Curs Lect. dr. Vârlan Simona-Elena I2B    
18-20 DBMS Practice Curs Lect. dr. Vârlan Simona-Elena I2E    

Interval Disciplina Tip Profesor Studenți Pachet
Luni, 15.04.2024
09-10 Programare Funcțională Examen Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
I2 2
Marți, 16.04.2024
16-19 Proiectarea algoritmilor/Algorithm Design Examen Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
I1  
Miercuri, 17.04.2024
08-10 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1A , I1X  
10-12 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
I1B , I1E  
Sâmbătă, 18.05.2024
10-12 Calcul Numeric Examen Conf. dr. Ignat Anca I3  
Miercuri, 22.05.2024
08-10 Inginerie Software Specifica Automobilelor Examen Colab. Roman Ionut I3 7
Vineri, 31.05.2024
10-12 Managementul Clasei de Elevi Examen Conf. dr. Curelaru Versavia I3  
14-16 Retele Petri si Aplicatii Examen Lect. dr. Captarencu Oana I3 7

Generat cu eOra 3.0.8