Orar Informatica, anul 2X, grupa 3

Publicat la data 03.07.2024 08:23 , valabil în perioada 26.02.2024 - 31.07.2024 .
Interval Disciplina Tip Profesor Sala Frecvența Pachet
Marți (4 ore)
08-10 Didactica Specializarii Curs Asist. dr. Gratie Diana Elena C309    
14-16 Antreprenoriat şi inovare în IT Curs Conf. dr. Forăscu Corina C309   2
Miercuri (2 ore)
08-10 Programare avansată Laborator Colab. Amihăesei Sergiu C401    
Joi (2 ore)
08-10 Sisteme Embedded Curs Lect.dr. Rădulescu Vlad C309   2
10-12 Introducere in Criptografie Curs Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C112   2
10-12 Programare Funcțională Curs Conf. dr. Ciobâcă Ștefan C309   2

Interval Disciplina Tip Profesor Sala Pachet
Luni, 15.04.2024
09-10 Programare Funcțională Examen Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
C112 2
09-12 Sisteme Embedded Examen Lect.dr. Rădulescu Vlad C2 2
Miercuri, 17.04.2024
12-14 Introducere in Criptografie Examen Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C2 2
Sâmbătă, 18.05.2024
10-12 Introducere in Criptografie (recuperare) Curs Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C309 2
12-14 Introducere in Criptografie (recuperare) Laborator Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C309 2
Luni, 10.06.2024
10-11 Programare avansată Examen Lect. dr. Frăsinaru Cristian
Asist. dr. Prelipcean Bogdan
C112 , C2 , C309  
Vineri, 14.06.2024
08-09 Ingineria programarii Examen Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C112 , C2 , C309  
09-10 Ingineria programarii Examen Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C112 , C2 , C309  
10-12 Ingineria programarii Proiecte Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C309  
Luni, 17.06.2024
10-12 Programare Funcțională Examen Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
C2 2
16-18 Sisteme Embedded Examen Lect.dr. Rădulescu Vlad C2 2
Marți, 18.06.2024
12-14 Introducere in Criptografie Examen Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C112 , C2 , C309 2
Miercuri, 19.06.2024
12-14 Didactica Specializarii Examen Asist. dr. Gratie Diana Elena C309  
Luni, 01.07.2024
10-11 Programare avansată Restante Lect. dr. Frăsinaru Cristian
Asist. dr. Prelipcean Bogdan
C112 , C2  
Miercuri, 03.07.2024
10-12 Programare Funcțională Restante Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
C309 2
12-14 Introducere in Criptografie Restante Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C112 , C2 , C309 2
16-20 Sisteme Embedded Restante Lect.dr. Rădulescu Vlad C112 2
Joi, 04.07.2024
12-14 Didactica Specializarii Restante Asist. dr. Gratie Diana Elena C308  
16-17 Tehnologii Web/Web Technologies Restante Conf. dr. Panu Andrei C112  
Vineri, 05.07.2024
08-09 Ingineria programarii Restante Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C2  

Anunturi

Generat cu eOra 3.0.8