Orar Informatica, anul 2E

Publicat la data 03.07.2024 08:23 , valabil în perioada 26.02.2024 - 31.07.2024 .
Interval Grupa Disciplina Tip Profesor Sala Frecvența Pachet
Luni
08-10 I2E2 Software Engineering Laborator Prof. dr. Iftene Adrian C210    
10-12 I2E Software Engineering Curs Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C308    
12-14 I2E Didactica Specializarii Seminar Asist. dr. Gratie Diana Elena C210    
14-16 I2E Advanced Programming Curs Asist. dr. Prelipcean Bogdan C112    
16-18 I2E2 Advanced Programming Laborator Asist. dr. Prelipcean Bogdan C401    
16-18 I2E3 Advanced Programming Laborator Constantinescu Gabriel C405    
16-18 I2E1 Web Technologies Laborator Conf. dr. Panu Andrei C413    
18-20 I2E1 Advanced Programming Laborator Asist. dr. Prelipcean Bogdan C401    
Marți
08-10 I2E2 DBMS Practice Laborator Lect. dr. Vârlan Simona-Elena C409    
08-10 I2 Didactica Specializarii Curs Asist. dr. Gratie Diana Elena C309    
08-10 I2E1 Software Engineering Laborator Prof. dr. Iftene Adrian C210    
10-12 I2E1 DBMS Practice Laborator Lect. dr. Vârlan Simona-Elena C409    
10-12 I2E2 Web Technologies Laborator Conf. dr. Panu Andrei C405    
12-14 I2E Web Technologies Curs Conf. dr. Panu Andrei C112    
14-16 I2 Antreprenoriat şi inovare în IT Curs Conf. dr. Forăscu Corina C309   2
14-16 I2E2 English 4 Seminar Asist. dr. Perez Cenel Augusto C901    
16-18 I2E3 DBMS Practice Laborator Lect. dr. Vârlan Simona-Elena C409    
Miercuri
10-12 I2E Antreprenoriat şi inovare în IT Laborator Conf. dr. Forăscu Corina C409   2
12-14 I2E1 English 4 Seminar Lect. dr. Onofrei Paula C2    
13-14 I2E3 Educatie Fizica Practic Sufaru Madalina Teren Sport    
14-15 I2E1 Educatie Fizica Practic Sufaru Madalina Teren Sport    
15-16 I2E2 Educatie Fizica Practic Sufaru Madalina Teren Sport    
16-18 I2E3 English 4 Seminar Asist. dr. Perez Cenel Augusto C901    
Joi
08-10 I2 Sisteme Embedded Curs Lect.dr. Rădulescu Vlad C309   2
10-12 I2 Introducere in Criptografie Curs Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C112   2
10-12 I2 Programare Funcțională Curs Conf. dr. Ciobâcă Ștefan C309   2
12-14 I2E Introducere in Criptografie Laborator Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C401   2
14-16 I2E Programare Funcțională Laborator Conf. dr. Ciobâcă Ștefan C413   2
16-18 I2E3 Web Technologies Laborator Conf. dr. Panu Andrei C413    
18-20 I2E3 Software Engineering Laborator Colab. drd. Simionescu Cristian C412    
Vineri
10-12 I2E Sisteme Embedded Laborator Lect.dr. Rădulescu Vlad C210   2
18-20 I2E DBMS Practice Curs Lect. dr. Vârlan Simona-Elena C112    

Interval Grupa Disciplina Tip Profesor Sala Pachet
Luni, 15.04.2024
09-10 I2 Programare Funcțională Examen Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
C112 2
09-12 I2 Sisteme Embedded Examen Lect.dr. Rădulescu Vlad C2 2
Miercuri, 17.04.2024
12-14 I2 Introducere in Criptografie Examen Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C2 2
Sâmbătă, 18.05.2024
10-12 I2 Introducere in Criptografie (recuperare) Curs Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C309 2
12-14 I2 Introducere in Criptografie (recuperare) Laborator Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C309 2
Vineri, 24.05.2024
16-18 I2E3 Tehnologii Web (recuperare) Laborator Conf. dr. Panu Andrei C413  
Luni, 10.06.2024
11-12 I2B , I2E Programare avansată Examen Lect. dr. Frăsinaru Cristian
Asist. dr. Prelipcean Bogdan
C112 , C2 , C309  
Vineri, 14.06.2024
08-09 I2 , I2A , I2X Ingineria programarii Examen Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C112 , C2 , C309  
09-10 I2 , I2B , I2E Ingineria programarii Examen Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C112 , C2 , C309  
10-12 I2 Ingineria programarii Proiecte Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C309  
Luni, 17.06.2024
10-12 I2 Programare Funcțională Examen Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
C2 2
16-18 I2 Sisteme Embedded Examen Lect.dr. Rădulescu Vlad C2 2
Marți, 18.06.2024
12-14 I2 Introducere in Criptografie Examen Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C112 , C2 , C309 2
Miercuri, 19.06.2024
12-14 I2 Didactica Specializarii Examen Asist. dr. Gratie Diana Elena C309  
Marți, 25.06.2024
10-17 I2E1 , I2E2 , I2E3 Web Technologies Proiecte Conf. dr. Panu Andrei C401  
Miercuri, 26.06.2024
10-17 I2E1 , I2E2 , I2E3 Web Technologies Proiecte Conf. dr. Panu Andrei C401  
Joi, 27.06.2024
12-17 I2E1 , I2E2 , I2E3 Web Technologies Proiecte Conf. dr. Panu Andrei C903  
Luni, 01.07.2024
10-11 I2 Programare avansată Restante Lect. dr. Frăsinaru Cristian
Asist. dr. Prelipcean Bogdan
C112 , C2  
Miercuri, 03.07.2024
10-12 I2 Programare Funcțională Restante Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
C309 2
10-18 I2E Web Technologies Restante Conf. dr. Panu Andrei C903  
12-14 I2 Introducere in Criptografie Restante Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C112 , C2 , C309 2
16-20 I2 Sisteme Embedded Restante Lect.dr. Rădulescu Vlad C112 2
Joi, 04.07.2024
12-14 I2 Didactica Specializarii Restante Asist. dr. Gratie Diana Elena C308  
16-17 I2 Tehnologii Web/Web Technologies Restante Conf. dr. Panu Andrei C112  
Vineri, 05.07.2024
08-09 I2 Ingineria programarii Restante Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C2  

Anunturi

Generat cu eOra 3.0.8