Orar Informatica, anul 2B, grupa 3

Publicat la data 23.05.2024 20:38 , valabil în perioada 26.02.2024 - 09.07.2024 .
Interval Disciplina Tip Profesor Sala Frecvența Pachet
Luni (6 ore)
10-12 Limba engleza 4 Seminar Lect. dr. Onofrei Paula C909    
12-14 Tehnologii Web Curs Conf. dr. Panu Andrei C112    
16-18 Didactica Specializarii Seminar Asist. dr. Gratie Diana Elena C309    
Marți (6 ore)
08-10 Didactica Specializarii Curs Asist. dr. Gratie Diana Elena C309    
10-12 Ingineria programarii Curs Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C2    
14-16 Antreprenoriat şi inovare în IT Curs Conf. dr. Forăscu Corina C309   2
Miercuri (5 ore)
10-12 Programare avansată Laborator Drd. Irimia Cosmin C403    
12-13 Educatie Fizica Practic Sufaru Madalina Teren Sport    
14-16 Antreprenoriat şi inovare în IT Laborator Conf. dr. Forăscu Corina C413   2
Joi (8 ore)
08-10 Introducere in Criptografie Laborator Lect. dr. Iftene Sorin C403   2
08-10 Sisteme Embedded Curs Lect.dr. Rădulescu Vlad C309   2
10-12 Introducere in Criptografie Curs Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C112   2
10-12 Programare Funcțională Curs Conf. dr. Ciobâcă Ștefan C309   2
12-14 Programare avansată Curs Lect. dr. Frăsinaru Cristian C112    
14-16 Sisteme Embedded Laborator Lect.dr. Rădulescu Vlad C409   2
16-18 Ingineria programarii Laborator Colab. drd. Simionescu Cristian C412    
Vineri (8 ore)
08-10 Tehnologii Web Laborator Colab. Isepciuc Daniel C403    
10-12 Programare Funcțională Laborator Conf. dr. Arusoaie Andrei C411   2
14-16 Practica SGBD Laborator Lect. dr. Vârlan Simona-Elena C405    
16-18 Practica SGBD Curs Lect. dr. Vârlan Simona-Elena C112    

Interval Disciplina Tip Profesor Sala Pachet
Luni, 15.04.2024
09-10 Programare Funcțională Examen Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
C112 2
09-12 Sisteme Embedded Examen Lect.dr. Rădulescu Vlad C2 2
Miercuri, 17.04.2024
12-14 Introducere in Criptografie Examen Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C2 2
Sâmbătă, 18.05.2024
10-12 Introducere in Criptografie (recuperare) Curs Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C309 2
12-14 Introducere in Criptografie (recuperare) Laborator Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C309 2
Vineri, 07.06.2024
10-12 Introducere in Criptografie (recuperare) Laborator Lect. dr. Iftene Sorin C903 2
Luni, 10.06.2024
11-12 Programare avansată Examen Lect. dr. Frăsinaru Cristian
Asist. dr. Prelipcean Bogdan
C112 , C2 , C309  
Miercuri, 12.06.2024
10-12 Programare Funcțională Examen Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
C2 2
Vineri, 14.06.2024
08-09 Ingineria programarii Examen Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C112 , C2 , C309  
09-10 Ingineria programarii Examen Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C112 , C2 , C309  
Luni, 17.06.2024
16-18 Sisteme Embedded Examen Lect.dr. Rădulescu Vlad C2 2
Marți, 18.06.2024
12-14 Introducere in Criptografie Examen Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C112 , C2 , C309 2
Miercuri, 03.07.2024
10-12 Programare Funcțională Restante Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
C309 2
12-14 Introducere in Criptografie Restante Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C112 , C2 , C309 2
16-20 Sisteme Embedded Restante Lect.dr. Rădulescu Vlad C112 2

Anunturi

Generat cu eOra 3.0.8