Orar Informatica, anul 2B, grupa 2

Publicat la data 18.04.2024 19:41 , valabil în perioada 26.02.2024 - 09.07.2024 .
Interval Disciplina Tip Profesor Sala Frecvența Pachet
Luni (4 ore)
12-14 Tehnologii Web Curs Conf. dr. Panu Andrei C112    
16-18 Didactica Specializarii Seminar Asist. dr. Gratie Diana Elena C309    
Marți (8 ore)
08-10 Didactica Specializarii Curs Asist. dr. Gratie Diana Elena C309    
08-10 Programare avansată Laborator Asist. dr. Scutelnicu Andrei C412    
10-12 Ingineria programarii Curs Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C2    
14-16 Antreprenoriat şi inovare în IT Curs Conf. dr. Forăscu Corina C309   2
Miercuri (6 ore)
08-10 Tehnologii Web Laborator Colab. Vlad Victor C409    
10-12 Limba engleza 4 Seminar Lect. dr. Onofrei Paula C909    
14-16 Antreprenoriat şi inovare în IT Laborator Conf. dr. Forăscu Corina C413   2
Joi (7 ore)
08-10 Introducere in Criptografie Laborator Lect. dr. Iftene Sorin C403   2
08-10 Sisteme Embedded Curs Lect.dr. Rădulescu Vlad C309   2
10-12 Introducere in Criptografie Curs Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C112   2
10-12 Programare Funcțională Curs Conf. dr. Ciobâcă Ștefan C309   2
12-14 Programare avansată Curs Lect. dr. Frăsinaru Cristian C112    
14-16 Sisteme Embedded Laborator Lect.dr. Rădulescu Vlad C409   2
17-18 Educatie Fizica Practic Sufaru Madalina Teren Sport    
Vineri (8 ore)
10-12 Programare Funcțională Laborator Conf. dr. Arusoaie Andrei C411   2
12-14 Practica SGBD Laborator Lect. dr. Vârlan Simona-Elena C405    
14-16 Ingineria programarii Laborator Colab. drd. Simionescu Cristian C412    
16-18 Practica SGBD Curs Lect. dr. Vârlan Simona-Elena C112    

Interval Disciplina Tip Profesor Sala Pachet
Luni, 15.04.2024
09-10 Programare Funcțională Examen Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
C112 2
09-12 Sisteme Embedded Examen Lect.dr. Rădulescu Vlad C2 2
Miercuri, 17.04.2024
12-14 Introducere in Criptografie Examen Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C2 2

Anunturi

Generat cu eOra 3.0.8