Orar Informatica, anul 2A, grupa 2

Publicat la data 18.04.2024 19:41 , valabil în perioada 26.02.2024 - 09.07.2024 .
Interval Disciplina Tip Profesor Sala Frecvența Pachet
Luni (6 ore)
08-10 Ingineria programarii Laborator Drd. Irimia Cosmin C405    
10-12 Practica SGBD Laborator Asist. drd. Cornei Laura C403    
12-14 Limba engleza 4 Seminar Asist. dr. Perez Cenel Augusto C901    
Marți (8 ore)
08-10 Didactica Specializarii Curs Asist. dr. Gratie Diana Elena C309    
10-12 Programare avansată Curs Lect. dr. Frăsinaru Cristian C112    
12-14 Programare avansată Laborator Asist. dr. Scutelnicu Andrei C403    
14-16 Antreprenoriat şi inovare în IT Curs Conf. dr. Forăscu Corina C309   2
Miercuri (9 ore)
10-12 Ingineria programarii Curs Prof. dr. Iftene Adrian
Lect. dr. Moruz Alex
C112    
12-14 Antreprenoriat şi inovare în IT Laborator Conf. dr. Forăscu Corina C409   2
12-14 Tehnologii Web Laborator Lect. dr. Vârlan Cosmin C401    
14-16 Practica SGBD Curs Lect. dr. Vârlan Cosmin C112    
19-20 Educatie Fizica Practic Sufaru Madalina Teren Sport    
Joi (8 ore)
08-10 Sisteme Embedded Curs Lect.dr. Rădulescu Vlad C309   2
10-12 Introducere in Criptografie Curs Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C112   2
10-12 Programare Funcțională Curs Conf. dr. Ciobâcă Ștefan C309   2
10-12 Sisteme Embedded Laborator Lect.dr. Rădulescu Vlad C411   2
14-16 Tehnologii Web Curs Conf. dr. Panu Andrei C309    
16-18 Didactica Specializarii Seminar Asist. dr. Gratie Diana Elena C308    
Vineri (2 ore)
08-10 Programare Funcțională Laborator Conf. dr. Arusoaie Andrei C411   2
18-20 Introducere in Criptografie Laborator Lect. dr. Iftene Sorin C903   2

Interval Disciplina Tip Profesor Sala Pachet
Luni, 15.04.2024
09-10 Programare Funcțională Examen Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
C112 2
09-12 Sisteme Embedded Examen Lect.dr. Rădulescu Vlad C2 2
Miercuri, 17.04.2024
12-14 Introducere in Criptografie Examen Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu C2 2

Anunturi

Generat cu eOra 3.0.8