Orar Informatica, anul 1X

Publicat la data 03.07.2024 08:23 , valabil în perioada 26.02.2024 - 31.07.2024 .
Interval Disciplina Tip Profesor Sala Frecvența Pachet
Luni (6 ore)
08-10 Fundamentele Algebrice ale Informaticii Seminar Lect. dr. Iftene Sorin C905    
14-16 Fundamentele Algebrice ale Informaticii Seminar Lect. dr. Nica Anca-Maria C308    
16-18 Fundamentele Algebrice ale Informaticii Seminar Lect. dr. Nica Anca-Maria C308    
Marți (6 ore)
08-10 Pedagogie 1 Curs
Facultativ
CS dr. Magurianu Liviu Adrian C2    
16-18 Programare orientata-obiect Laborator Colab. Mutu Gheorghita C405    
18-20 Programare orientata-obiect Laborator Colab. Mutu Gheorghita C405    
Miercuri (4 ore)
12-14 Proiectarea algoritmilor Seminar Lect. dr. Diac Paul C901    
16-18 Sisteme de Operare Laborator Lect. dr. Vidrașcu Cristian C411    
Joi (6 ore)
08-10 Proiectarea algoritmilor Seminar Lect. dr. Diac Paul C903    
12-14 Proiectarea algoritmilor Seminar Asist. dr. Gratie Diana Elena C909    
14-16 Sisteme de Operare Laborator Lect. dr. Vidrașcu Cristian C411    
Vineri (2 ore)
18-20 Programare orientata-obiect Laborator Colab. Pantiru Gabriel C413    

Interval Disciplina Tip Profesor Sala Pachet
Luni, 15.04.2024
14-20 Sisteme de Operare/Operating Systems Examen Lect. dr. Vidrașcu Cristian C210 , C401 , C403 , C405 , C409 , C411 , C412 , C413  
Marți, 16.04.2024
16-19 Proiectarea algoritmilor/Algorithm Design Examen Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
C112 , C2 , C210 , C308  
Miercuri, 17.04.2024
08-10 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
C112 , C2 , C308  
Joi, 18.04.2024
16-20 Programare orientata-obiect/Object-Oriented Programming Examen Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
C210 , C308 , C401 , C403 , C405 , C409 , C411 , C412 , C413  
Luni, 10.06.2024
14-20 Sisteme de Operare (examen practic)/Operating Systems (practical exam) Examen Lect. dr. Vidrașcu Cristian C210 , C401 , C403 , C405 , C409 , C411 , C412 , C413  
Marți, 11.06.2024
16-20 Programare orientata-obiect (test laborator)/Object-Oriented Programming (lab test) Examen Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
C210 , C308 , C309 , C401 , C403 , C405 , C409 , C411 , C412 , C413  
Joi, 13.06.2024
16-19 Proiectarea algoritmilor/Algorithm Design Examen Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
C112 , C2 , C308 , C309  
Marți, 18.06.2024
10-12 Fundamentele Algebrice ale Informaticii/Algebraic Foundations of Computer Science Examen Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
C112 , C2 , C308 , C309  
Marți, 25.06.2024
16-20 Sisteme de Operare/Operating Systems Examen Lect. dr. Vidrașcu Cristian C112 , C2 , C308 , C309  
Joi, 27.06.2024
08-12 Programare orientata-obiect/Object-Oriented Programming Examen Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
C112 , C2 , C210 , C308 , C309 , C401 , C403 , C405 , C409 , C411 , C412 , C413  
Luni, 01.07.2024
16-18 Sisteme de Operare/Operating Systems Restante Lect. dr. Vidrașcu Cristian C112 , C2 , C308 , C309  
Marți, 02.07.2024
16-20 Proiectarea algoritmilor/Algorithm Design Restante Conf. dr. Ciobâcă Ștefan
Lect. dr. Diac Paul
Prof. dr. Lucanu Dorel
C112 , C2 , C308 , C309  
Miercuri, 03.07.2024
08-10 Fundamentele Algebrice ale Informaticii(partea I)/Algebraic Foundations of Computer Science(part I) Restante Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
C112 , C2 , C309  
10-12 Fundamentele Algebrice ale Informaticii(parte II)/Algebraic Foundations of Computer Science(part II) Restante Lect. dr. Iftene Sorin
Prof. dr. Țiplea Ferucio Laurențiu
C112 , C2 , C308  
Joi, 04.07.2024
08-12 Programare orientata-obiect/Object-Oriented Programming Restante Conf. dr. Gavrilut Dragos
Prof. dr. Lucanu Dorel
C112 , C2 , C210 , C308 , C309 , C403 , C405 , C409 , C413  

Anunturi

Generat cu eOra 3.0.8